Vega 100 mg 30 Tablet Orjinal Ereksiyon Hapı

Vega 100 mg 30 Tablet Orjinal Ereksiyon Hapı

Vega 100 mg Nedir? Ne İşe Yarar?

Vega 100 mg 30 Tablet Orjinal Ereksiyon Hapı, esas olarak yetişkin erkeklerde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) tedavisinde kullanılan fosfodiesteraz tip 5 (PDE 5) inhibitörleri olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. Erektil disfonksiyon, sert ve dik bir penisin cinsel aktiviteye uygun tutulamamasıdır. Bazen Vega 100 mg, pulmoner hipertansiyonu (akciğerlerde yüksek tansiyon) tedavi etmek için de kullanılır. Vega 100 mg‘ler yeni doğanlar, çocuklar veya kadınlar için uygun değildir.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Vega 100 mg Nasıl Çalışır?

Vega 100 mg 30 Tablet, penisteki kan damarlarını gevşeterek çalışır, bu sayede kişi cinsel olarak heyecanlandığında kanın penise akmasını sağlar. Ancak Vega 100 mg 30 Tablet kişinin ancak cinsel olarak uyarılması durumunda ereksiyon olmasına yardımcı olur. Vega 100 mg 30 Tablet bir afrodizyak veya hormon değildir. Erkeklerde erektil disfonksiyonu tedavi etmez ancak erektil disfonksiyonu tedavi eder. Vega 100 mg 30 Tablet sizi veya partnerinizi AIDS dahil cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanmaktan korumaz.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

en iyi sertleştirici hap ve en iyi sertleştirici krem ürünlerimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz

Vega 100 mg Faydaları Nelerdir?

Vega 100 mg esas olarak yetişkin erkeklerde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) tedavisinde kullanılan fosfodiesteraz tip 5 (PDE 5) inhibitörleri olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. Erektil disfonksiyon, sert ve dik bir penisin cinsel aktiviteye uygun tutulamamasıdır. Vega 100 mg, penisteki kan damarlarını gevşeterek çalışır, bu sayede kişi cinsel olarak heyecanlandığında kanın penise akmasını sağlar. Vega 100 mg‘in reçete edilen dozunun düzenli olarak alınması, erektil disfonksiyonun tedavisine yardımcı olur.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Vega 100 mg Kullanım Talimatları;

Vega 100 mg 30 Tablet‘leri aç veya tok karnına alabilirsiniz. Tableti ezmeyiniz, çiğnemeyiniz veya kırmayınız, bir bardak su ile bütün olarak yutunuz. Vega 100 mg 30 Tablet‘leri tıbbi durumunuza bağlı olarak doktorunuzun size reçete ettiği süre boyunca kullanmanız önerilir.

En etkili geciktirici hap hangisi makalemizi incelemenizi öneririz.

Vega 100 mg Yan Etkileri Nelerdir?

Bazı durumlarda, baş ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi, bulanık görme, hazımsızlık ve burun tıkanıklığı gibi bazı yaygın yan etkiler yaşayabilirsiniz. Bu yan etkilerin çoğu tıbbi müdahale gerektirmez ve zamanla yavaş yavaş düzelir. Ancak, bu yan etkileri sürekli olarak yaşarsanız doktorunuzla konuşmanız tavsiye edilir.

Durumunuzu etkili bir şekilde tedavi etmek için, doktorunuz reçete ettiği sürece Vega 100 mg ‘i almaya devam edin. Kendi başınıza almayı bırakmamaya çalışın. Vega 100 mg ‘leri kullanırken herhangi bir zorluk yaşarsanız doktorunuzla konuşmaktan çekinmeyiniz. Sertleşme yeteneğinizi bozabileceğinden alkol tüketiminden kaçının. Vega 100 mg‘leri herhangi bir nitrat ilacı ile birlikte alırsanız, kan basıncınız aniden yaşamı tehdit eden bir düzeye düşebilir. Bu nedenle nitratlı Vega 100 mg alımından kaçının.

Vega 100 mg Önlemler ve Uyarılar;

Sildenafil’e alerjiniz varsa Vega 100 mg‘i kullanmayınız. Anjina veya göğüs ağrısını tedavi etmek için kullanılan nitrat adı verilen ilaçlar alıyorsanız Vega 100 mg‘i almadan önce doktorunuza danışın. Son 6 ayda kalp krizi veya felç veya kalp yetmezliği geçirdiyseniz, belirli göz hastalıklarınız varsa ve optik (göz) sinirine giden kan akışının kaybı nedeniyle görme kaybınız varsa Vega 100 mg‘i kullanmayınız. Vega 100 mg‘i aldıktan sonra baş dönmesine neden olabileceğinden ve görüşü etkileyebileceğinden, araç veya ağır vasıta kullanmaktan kaçınınız.

Diğer sertleştirici krem ürünleri ve sertleştirici hap ürünleri için tıklayınız.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir