Sildegra 100 mg 4 Tablet Sertleşme Ereksiyon İlacı

Sildegra 100 mg ne için kullanılır?

Sildegra 100 mg 4 film kaplı tablet kullanım amacı sertleşme bozukluğu (ereksiyon olamama) tedavisinde kullanılmaktadır. Günümüzde birçok erkek, arzuladığı cinsel ilişkiden yarım saat ile dört saat öncesine kadar sildegra 100 mg kullandığında uzun bir süre erektil halde cinsel birlikteliğine devam edebilmektedir.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Sildegra 100 mg etkisi ne kadar sürer?

Sildegra çok uzun sürmesi istenen ilişkiler için kullanımı uygun bir ilaçtır. Sildegra 100 mg 6 ile 12 saat arasında bir etki göstererek penisi bu süreler içerisinde erekte eder ve sertleştirir. Sildegra 100 kaç saat etkili diyorsanız ortalama olarak 12 saate kadar etkilidir.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

En iyi kaldırıcı hap hangisi makalemizi veya en iyi geciktirici hap hangisi makalemizi de buradan inceleyebilirsiniz.

Sildegra 100mg Nasıl Kullanılır?

Sildegra 100 mg yapılan araştırmalar neticesinde kullanan erkeklerin büyük oranda erektil bozukluğunda işe yaramıştır. Günlük bir defa sildegra 100 mg tablet bol su ile alınabilmektedir. Sildegra 100 mg ilacı cinsel ilişkiden 20-25 dakika önce yarı tok karnına bol su ile alınmalı ve sonrasında etkisini hissedebilmek adına hemen ön sevişmeye başlanmalıdır.  Sildegra 100 mg kullanımı ile cinsel ilişki sıklığının arttığı tespit edilmiştir. Doz aşımının yapılmamasına dikkat edilmesi gerektiği uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Sildegra alkol ile alınır mı?

Sildegra alkol veya yağlı yiyeceklerle tüketilmemelidir.

Sildegra 100mg Satış

Sildegra 100mg eczane ve internet üzerinden Sildegra 100mg sipariş verebilirsiniz. Sildegra yorumlar bakımından kullanıcı erkeklerin son derece beğendiği etkili performans hapıdır.

Diğer sertleştirici ürünleri ve sertleştirici hap ürünleri için tıklayınız.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir