Precoxin %10 Geciktirici Sprey

Precoxin %10 Geciktirici Sprey 40 ml

Erken boşalma günümüzde yaygın bir cinsel sorundur. Erkeklerde erken boşalma tatmin edici olmayan bir ilişki ile sonuçlanır. Bayanlar için en büyük sorunda partnerlerinin tatmin edememeleridir. Erken boşalma sorunlarından kurtulmanıza yardımcı olmak için geciktirici spreyler ve kremler piyasaya sürülmüştür.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Precoxin 10 sprey ne için kullanılır?

Precoxin %10 sprey eczanelerde satılan penise lokal olarak anestezik madde uygulayarak penisin duyarlılığını azaltmak ve ejakülasyon süresini uzatmaktır.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

Precoxin %10 sprey penise püskürtüldüğünde penisin hassasiyetini kontrol eder ve püskürtüldükten sonra 10-15 dakika içinde çalışır. Bir kez kullanıldığında, öncekinden 10 kata kadar daha uzun süre ilişki yaşayabilirsiniz. Daha uzun süre cinsel ilişkiye devam ederek tatmin edici birliktelikler sağlamaya yardımcı olur.

Precoxin %10 Geciktirici Sprey Etkileri

  • Cinsel birlikteliği uzatır.
  • Yatakta erkeğe öz güven verir.
  • Cinsel tatmin etmeyi kolaylaştırır.
  • Erken boşalma problemlerinin giderilmesini sağlar.

Precoxin %10 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Precoxin sprey erkeklerde penisteki duyarlılığı azaltmak için planlanan cinsel ilişkiden 5-15 dakika önce 1-2 spreyleme (30-60 mg) şeklinde uygulanır. Precoxin sprey 24 saat içinde 6 spreylemeyi (180 mg’ı ) geçmemelidir. Cinsel birleşme öncesinde penise masaj yapılarak etken maddenin emilmesi sağlanabilir.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Bir şişede 40 ml çözelti bulunmaktadır. 1 adet Precoxin yaklaşık 133 spreylemeye denk gelir. ( 1 spreyleme = 30 mg Lidokain içerir.)

Bu da; Günde 1 spreyleme ile = en az 4 ay

Günde 2 spreyleme ile = en az 2 ay kullanılabilmesi anlamına gelmektedir.

Precoxin %10 Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları

Precoxin %10 Geciktirici Sprey kullanan erkekler cinsel performansının arttığını ifade etmektedir. Precoxin %10 Geciktirici Sprey kullanıcı yorumları Precoxin %10 Geciktirici Sprey sipariş vermek isteyen kişilerce merak edilmektedir. Precoxin %10 Geciktirici Sprey satın alan müşterilerimizin %90’ı bu ürünü tekrardan sipariş vereceğini belirtiyor. Precoxin %10 Geciktirici Sprey kullananlar ve kullanıcı yorumları bu ürünü satın almak isteyenlerce son derece önemlidir.

Precoxin %10 Geciktirici Sprey Satın Al

Precoxin %10 Geciktirici Sprey resmi satış sitesi üzerinden kolayca Precoxin %10 Geciktirici Sprey sipariş verebilirsiniz. Precoxin %10 Geciktirici Sprey pek çok müşterimizin kullandığı ve memnun kaldığı bir üründür. Bir kutu alıp denemek istiyorum diyen pek çok müşterimiz tekrar tekrar ürünü sipariş etmektedir.
Websitemize üye olmadan eczaneden Precoxin %10 Geciktirici Sprey satın alabilirsiniz.

Precoxin %10 Geciktirici Sprey Fiyatları

Precoxin %10 Geciktirici Sprey fiyatı ne kadar diye bu ürünü araştıranlar merak ediyor. Precoxin %10 Geciktirici Sprey eczane satış fiyatı son derece yüksektir.
Precoxin %10 Geciktirici Sprey indirimli fiyatı ile sürekli stoğumuzda olduğu için, vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Precoxin %10 Geciktirici Sprey Şikayet

Precoxin %10 Geciktirici Sprey kullanan herkeste aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye sonuçlar farklılık gösterdiği için Precoxin %10 Geciktirici Sprey kullananların %90’ı memnun, %10’u memnun değil. Geri kalanlar ise henüz kararsız. Precoxin %10 Geciktirici Sprey şikayetlerinin çoğu kargoyla geç gelmesi, eksik gelmesi v.s. Precoxin %10 Geciktirici Sprey şikayet oranı oldukça düşük. Precoxin %10 Geciktirici Sprey müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir üründür. Hologramlı orjinal Precoxin %10 Geciktirici Sprey sipariş vermek için doğru adrestesiniz.

Precoxin %10 Geciktirici Sprey Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Precoxin %10 Geciktirici Sprey üzerinde hologram ve barkod vardır. Precoxin %10 Geciktirici Sprey satın alındığında faturalı olarak gönderilmektedir.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir