Longivo 5 mg 28 Film Tablet Eczane Fiyatı

Longivo 5 mg 28 Film Tablet Eczane Fiyatı

Longivo 5 mg Nedir?

Longivo 5 Mg 28 Film Tablet Eczane Fiyatı oldukça yüksek olduğu için Ecza Depomuzdan toptan fiyatı ile satış ve dağıtımını yaptığımız etkili bi ereksiyon hapıdır , sarı renkli, damla şeklinde film tablet halindedir. 14 veya 28 tabletlik blister ambalajdadır. Longivo 5 Mg , fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Longivo 5 mg Ne İçin Kullanılır?

Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumudur. Longivo 5 Mg ’in cinsel aktivite için uygun penis sertleşmesinin sağlanması yeteneğini önemli ölçüde geliştirdiği gösterilmiştir. Cinsel uyarıyı takiben Longivo 5 Mg , penis içerisindeki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penis içerisine akışını sağlar. Bunun sonucunda peniste sertleşme gerçekleşir. Eğer sertleşme sorununuz yoksa Longivo 5 Mg yardımcı olmayacaktır.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

en iyi sertleştirici hap ve en iyi sertleştirici krem ürünlerimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz

Cinsel uyarının olmadığı durumlarda Longivo 5 Mg ’in tek başına işe yaramayacağı önemle göz önünde bulundurulmalıdır. Bu nedenle sizin ve partnerinizin, sertleşme sorunu tedavisi için ilaç almıyormuş gibi, ön cinsel aktivitede bulunması gerekmektedir.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Longivo 5 mg İyi Huylu Prostat Tedavisinde Etkiler;

İyi huylu prostat büyümesine (benign prostat hiperplazisi) bağlı alt idrar yolları bulguları, prostatın yaşla birlikte büyüyerek, idrar yapmaya başlamada zorlanma, idrar torbasının tam boşalamaması ve daha sık olarak hatta gece bile idrara çıkma gerekliliği şeklinde tanımlanabilen bir durumdur. Longivo 5 Mg , kan akımını artırarak, prostat ve mesane kaslarını gevşeterek benign prostat hiperplazisinin belirtilerini azaltabilir. Tedaviye başladıktan sonra Longivo 5 Mg ’in 2 hafta içinde boşaltım sistemi belirtilerinde düzelme sağlamaya başladığı gösterilmiştir.

Longivo 5 mg Ne İşe Yarar?

Longivo 5 Mg erkeklerin cinsel performansını düşüren çeşitli birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan bitkisel içerikli bir cinsel performans takviyesidir. Longivo 5 Mg sertleşme sorunu, iktidarsızlık ve erken boşalma gibi problemleri ortadan kaldırmakta ve prostat ya da cinsel fonksiyon bozuklukları gibi problemlerin tedavisinde düzenli olarak kullanılmaktadır. Longivo 5 Mg 28 tablet içeriğinde etken madde olarak yoğun miktarda Tadalafil barındırır. Longivo 5 mg Tadalafil etkisinin yanı sıra bünyesinde cinsel güç artırıcı birtakım bitkisel karışımlara da yer vermektedir. Bu noktada tamamen organik bileşenlerden elde edilmiş olan 5 mg Tadalafil tabletler bünyesinde kişi sağlığını tehdit edebilecek olan herhangi bir kimyasal ya da koruyucu maddeye kesinlikle yer vermez.

En iyi kaldırıcı hap hangisi makalemizi veya en iyi geciktirici hap hangisi makalemizi de buradan inceleyebilirsiniz.

Longivo 5 mg Nasıl Çalışır? Nasıl Etki Eder?

Longivo 5 mg cinsel ilişki öncesinde kullanıldığında vücuttaki kan akışını hızlandırır ve penis bölgesindeki damarların gevşemesini sağlar. Ardından gevşeyen bu damarlar üzerinden penise bol miktarda kan götüren Longivo 5 mg aynı zamanda vücut içerisindeki ereksiyon engelleyici bütün enzimleri böke etmektedir. Böylece penisteki kan dolaşımı ciddi oranda hızlanır ve cinsel uyarılma esnasında çok güçlü bir sertlik elde edilir. Sertleştirici özelliğinin yanı sıra cinsel gücü oldukça artıran Longivo 5 mg geciktirici etkisiyle de bilinmektedir. Erkeğin boşalma refleksini kontrol etmesini sağlayarak vücut direncini güçlendiren Longivo ilişki süresini uzatır ve düzenli kullanıldığında takdirde hormon bozukluğu ya da prostat gibi rahatsızlıkların giderilmesini sağlar.

Longivo 5 mg Kullanım Şekli;

Longivo 5 mg Tadalafil tablet kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 30 – 45 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda bir adet Longivo 5 mg tabletin bol suyla beraber oral yoldan yutulması yeterli olacaktır. Su yerine alkol veya benzeri içeceklerle tüketim yapılması Longivo 5 mg Tadalafil etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmez. Düzenli olarak kullanacak olan kişilerin günaşırı bir kez kullanım yapmaları gerekmektedir. Günde bir tabletten fazla kullanılması önerilmez ve doz aşımından mutlaka uzak durulmalıdır.

Longivo 5 mg Uyarı ve Yan Etkileri;

Longivo 5 mg 28 tablet yan etkileri bakımından hafif baş ağrısı meydana getirebiliyor olsa da, kişi sağlığına herhangi bir zarar vermez ve tamamen bitkisel içeriklidir. Ciddi düzeyde karaciğer rahatsızlığı olanların, şeker ya da tansiyon gibi kronik hastalığı olanların, kalp hastalarının ve düzenli olarak ilaç kullanımı yapanların Longivo 5 mg kullanımından önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

Longivo 5 mg 28 Film Tablet Sipariş ve Eczane Fiyatları;

Longivo 5 mg 28 tablet eczane satışları kapsamında Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir cinsel sağlık eczanesi olan online sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde %100 orijinal Longivo 5 mg 28 tablet eczane garantili, bandrollü, barkodlu ve karekodlu olarak satışa sunulur. Orijinal Longivo 5 mg 28 tablet siparişleriniz online eczanemiz üzerinden İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Longivo 5 mg 28 tablet eczane fiyatları bakımından tedavi ilacı olması nedeniyle biraz pahalı gözükse de, sitemizde herkesin ulaşabileceği kampanyalı ve uygun miktarlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu açıdan sizde sitemizi ziyaret ederek online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve kampanyalı Longivo 5 mg 28 tablet eczane satış fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Longivo 5 mg 28 Film Tablet SGK Karşılıyor mu?

Longivo SGK karşılıyor mu? Longivo SGK karşılamıyor. Tadalafil içeren ürünler arasında yer alan Longivo reçetesiz de satın alınabiliyor. SGK tarafından ücreti ödenmediği için, reçetesiz olarak satın alınması çok daha kolay oluyor.

Longivo 5 mg 28 Film Tablet Eczane Fiyatı;

Longivo Tablet AdetiÜrün AdediLongivo Satış Fiyatları
Longivo 5 Mg 28 Film Tablet1 KutuLongivo Fiyat : 549 TL
Longivo 5 Mg 28 Film Tablet2 KutuLongivo Fiyat : 999 TL
Longivo 5 Mg 28 Film Tablet3 KutuLongivo Fiyat :1249 TL
Longivo 5 Mg 28 Film Tablet4 KutuLongivo Fiyat : 1549 TL

Diğer sertleştirici krem ürünleri ve sertleştirici hap ürünleri için tıklayınız.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir