Lifta 20 Mg 4 Tablet Tadalafil Sertleştirici Hap

Lifta 20 Mg 4 Film Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Lifta 20 mg 4 tablet tadalafil sertleştirici ve performans artıcı haptır. 36 saate kadar etkili olan bu ürün ülkemizde üroloji doktorlarının hastalarına önerdiği ve reçeteye yazdığı ilaçlardan birisidir. Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunlarını gidererek 36 saate kadar ereksiyon sağlar.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Liftanın en belirgin işlevi, tıpta erektil disfonksiyon adı verilen sorunu yani sertleşme sorununu düzenli kullanımda ortadan kaldırmaktadır. Lifta ilacının ana etken maddesi tadalafil olan 20 mg erkekler için kullanımı uygun iktidarsızlık ve sertleşme sorunları tedavisi ilacıdır.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

en iyi sertleştirici hap ve en iyi sertleştirici krem ürünlerimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz

Lifta 20 Mg Sipariş

Lifta 20 mg satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Lifta 20 mg orjinal kapıda ödeme ile adresinize gönderilir.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Lifta yan etkileri nelerdir?

Lifta yan etkileri nelerdir ve kimlere tavsiye edilmez diye merak ediyorsanız liftanın yan etkileri aşağıda verilmiştir.

Liftanın alkolle beraber kullanılması tavsiye edilmemektedir.
Lifta, cinsel ilişki sonrası baş ağrısı ve dönmesi, mide bulantısı, bulanık görme, eklem ağrıları gibi sorunlara yol açabilmektedir.
Lifta günlük 20 mg üzerinde kullanıldığında da yan etkileri artabilir veya şiddetlenebilir.
Lifta, 18 yaşından küçüklere tavsiye edilmemektedir.
Lifta; kalp hastaları, böbrek ve karaciğer yetmezliği tedavisi görenler, yüksek tansiyon hastaları için tehlike arz edebilmektedir. Bu yüzden bu risk grupları düşük doz kullanmalı veya dikkatli olmalıdırlar.
Lifta, Görme sorunları olanlar için de tavsiye edilmemektedir. Bunun yanında eğer bel ağrılarınız varsa lifta sonrası kullanımda kısa süreli ağrıları şiddetli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Lifta 20 Mg Satış Yerleri

Lifta 20 mg eczaneler de ve bu eczane lere bağlı olarak çalışan orjinal ürün satışı yapan online eczane satış noktaların da satışı yapılan bir ürün olur sitemiz de en ucuz lifta fiyatları ile kampanyalı sipariş verme imkanı sunulmaktadır. Diğer sertleştirici ürünleri ve sertleştirici hap ürünleri için tıklayınız.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir