Kamagra Jel Bayan İstek Arttırıcı ve Uyarıcı

Kamagra – Kadınlar için oral jel – 5’li paket

Hintli ilaç üreticisinden çilek aromalı kadınlar için Kamagra oral jeller, kadınlar  için en modern cinsel uyarılma yöntemidir. Kamagra’da bulunan sildenafil sitrat enzim fosfodiesteraz tip 5’i bloke eder ve kavernöz vücudun düz kas hücrelerinde klitorisin genişlemesini ve dokunsal uyarıma duyarlılığının artmasını sağlar, bu da cinsel aktiviteyi ve orgazma ulaşma yeteneğini artırır.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Kamagra jel orgazm zorluğunu tedavi etmek için kullanılır ve cinsel ilişkiden memnun olmayan soğukkanlı kadınlara ve kendini tatminsiz hisseden kadınlara yöneliktir. Kamagra, ağrısız cinsel ilişkiyi engelleyen yetersiz, eksik cinsel uyarımla tedavi eder. Preparatın kullanımı, daha derin ve daha güçlü orgazmı etkilediği gibi arka arkaya birkaç orgazma da neden olabilir.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

Bir paket içerisinde 5 adet çilek aromalı jel bulunmaktadır.

Kamagra’nın kadınlarda Etkileri:

Kadınlarda cinsel organlara kan akışı ve vajinal bölgedeki hassasiyet arttıkça bayanlar, aldıktan 5-10 dakika sonra cinsel aktivite yapma dürtüsünü hissederler. Bu da cinsel ilişki ve cinsel uyarılma sırasında artan zevklere yol açar. Kamagra jel; cinsel “soğukluk” ve “kuru vajina” semptomlarını ortadan kaldırır. Hatta cinsel birliktelikte şiddetli bir tutkuya ulaşan bir yoğunluğu kışkırtır. Kadınlarda kontrol edilemeyen arzu ve çok güçlü ve çoklu orgazmlara yol açan yakın bölge ve memelerin hassasiyetini, sıvı salgısını ve cinsel uyarılmayı defalarca arttırır.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Bayanlarda Kamagra Jel Nasıl Kullanılır?

Kamagra Jel, maksimum zevk arayan kadınlara cinsel tatmin sağlamak için üretilmiştir. Orgazmları uzatır ve geliştirir. Cinsel aktivite zevkini yeniden kazanmak ve tek bir orgazm değil de titreyen bir orgazm yaşamak istiyorsanız, bu muhteşem ürünü kullanmanız önerilir. Cinsel ilişkiden en az 15 dakika önce kamagra jelin en az 200 ml sıvı ile alınması tavsiye edilir. Etki 10-15 dakika sonra ortaya çıkar.  Asla günde birden fazla doz almamalısınız.

 • İlacın etkisi  4 ile 6 saat arasında sürmekte olup, birinci ve dördüncü saat arasında maksimum etkiye sahiptir.
 • Kamagra jel, hamile kadınlar ve yüksek tansiyonu olan kadınlar için önerilmez.
 • Alkol içmek ve yağlı yiyecekler yemek, cinsel uyarıcının etkisini azaltabilir.
 • Kadınlar için hapların aksine, vücut tarafından alınması çok kolay ve çok hoş bir çilek tadı ile % 100 cinsel bir his sağlar.
 • 1 Kutu 5 adet kamagra jel bulunur.
 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Kamagra Jel Bayanlarda Yan Etkileri

Hemen hemen her ilacın bazı kişilerde yan etkileri olabilmektedir. Kamagra jel bayanlarda da geçici yan etkileri olabilir bunlar;

 •   Mide bulantısı ve kusma, mide ekşimesi.
 •   Mavi, yeşil ve mor baskınlığı olan geçici görme bozuklukları;
 •   ışık hassaslığı;
 •   yüz kızarıklığı;
 •   ağrı ve baş dönmesi;
 •   burun geçişi veya burun akıntısı ile ilgili sorunlar.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir