Jeligra 100 Mg Oral Jel Cinsel Güç Arttırıcı

Jeligra 100 mg Oral Jel İçeren Şase

Jeligra 100 mg Oral Jel erektil disfonksiyon (ED) sertleşme sorunları tedavisinde etkili ilaçlardan biridir. 100 mg sildenafil sitrat aktif bileşenine sahiptir. Erkekler de sertleşme problemlerine çözüm olarak geliştirilen ilaçlardan birisidir. Ülkemizde eczaneler de satılmaktadır.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Jeligra 100 mg Nasıl Etkili Olur?

Sıvı bir Jel jöle olması nedeniyle, diğer erektil disfonksiyon haplarından daha hızlı etkili olur. Bu ilaç, penise giden kan damarlarına kan akışını artıran ve daha sert ve daha uzun ereksiyon sağlayan cGMP tip 5 enzimlerini inhibe ederek etki eder. 10 ila 15 dakika içinde etkisini gösterir.  Jeligra 100 mg kaç saat etkili olur diye soruyorsanız 5 ila 6 saat etkisi sürer.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

Jeligra 100 mg Nasıl Kullanılır?

Jeligra 100mg kullanımı çok kolaydır, sadece poşeti ağzınıza sıkın ve kaşık üzerine dökün ve yutun. Jeligra jölesinin kolay tüketim özelliği nedeniyle, 10 dakika içinde etkisini göstermeye başlar ve daha sert ve daha cesur ereksiyon sağlar. Günde bir adetten fazla kullanılması önerilmez.

Jeligra 100 mg Satış

Sitemizden Jeligra 100 mg Oral Jel sipariş verebilirsiniz. JELİGRA 100 mg yorumlar bakımından erkeklerin son derece kullanımından memnun kaldığı ilaçlardan birisidir. JELIGRA 100 mg etki süresi 5-6 saat arasında kişiye göre değişim göstermektedir. JELIGRA 100 mg fiyat bakımından diğer ereksiyon ilaçlara göre uygundur.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir