Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey 50 ml

Anal cinsel ilişkiden daha fazla zevk almak için anüs çevresine anal ilişkiye başlamadan önce, biraz Hot eXXtreme Anal kayganlaştırıcı spreyden püskürtün ve spreyin etkisini göstermesini bekleyin; bu spreyin canlandırıcı, kas gevşetici bir etkisi olduğunu fark edeceksiniz. Şimdi anal ilişkiden daha önce hiç olmadığı gibi penetrasyon sırasında acı çekmeden tadını çıkarın. Anal ilişki sırasında erotik uyarılmanın keyfini daha da fazla çıkarabilmeniz için anüsünüzü ekstra hassas hale getirir.

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey Etkileri

  • Sevişirken aldığınız keyfi ve güveni artırır
  • Anusu hafifçe uyuşturmak için tasarlanmıştır
  • Anal penetrasyonu kolaylaştırır
  • Hızlı etkili sprey (yalnızca birkaç saniye sürer)
  • Benzokain ile aşılanmış su bazlı formül
  • Taşımak için küçük, pratik bir şişe şeklinde paketlenmiştir.

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey Nasıl Kullanılır?

Doğrudan anüse 2-3 sprey uygulayın. Ayrıca HOT eXXtreme Anal Sprey’i parmağınıza püskürtebilir ve anüse nazikçe masaj yapabilirsiniz. Yaklaşık 5 dakika sonra optimum etki elde edilir ve 20 ila 30 dakika sürer. Tahriş olmuş ciltte kullanmayın. Tahriş durumunda kullanmayı bırakın.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

En iyi kaldırıcı hap hangisi makalemizi veya en iyi geciktirici hap hangisi makalemizi de buradan inceleyebilirsiniz.

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey Kullanıcı Yorumları

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey kullanan erkekler cinsel performansının arttığını ifade etmektedir. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey kullanıcı yorumları Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey sipariş vermek isteyen kişilerce merak edilmektedir. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey satın alan müşterilerimizin %90’ı bu ürünü tekrardan sipariş vereceğini belirtiyor. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey kullananlar ve kullanıcı yorumları bu ürünü satın almak isteyenlerce son derece önemlidir.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey Satın Al

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey resmi satış sitesi üzerinden kolayca Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey sipariş verebilirsiniz. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey pek çok müşterimizin kullandığı ve memnun kaldığı bir üründür. Bir kutu alıp denemek istiyorum diyen pek çok müşterimiz tekrar tekrar ürünü sipariş etmektedir.
Websitemize üye olmadan eczaneden Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey satın alabilirsiniz.

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey Fiyatları

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey fiyatı ne kadar diye bu ürünü araştıranlar merak ediyor. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey eczane satış fiyatı son derece yüksektir.
Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey indirimli fiyatı ile sürekli stoğumuzda olduğu için, vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey Şikayet

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey kullanan herkeste aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye sonuçlar farklılık gösterdiği için Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey kullananların %90’ı memnun, %10’u memnun değil. Geri kalanlar ise henüz kararsız. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey şikayetlerinin çoğu kargoyla geç gelmesi, eksik gelmesi v.s. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey şikayet oranı oldukça düşük. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir üründür. Hologramlı orjinal Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey sipariş vermek için doğru adrestesiniz.

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey üzerinde hologram ve barkod vardır. Hot eXXtreme Anal Kayganlaştırıcı Sprey satın alındığında faturalı olarak gönderilmektedir.

Diğer sertleştirici ürünleri ve sertleştirici hap ürünleri için tıklayınız.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir