Flibanserin (Addyi) Bayan Cinsel Uyarıcı Hap

Flibanserin (Addyi) Bayan Cinsel Uyarıcı Hap

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Nedir?

Flibanserin (Fliban Addyi) 100 Mg 4 Tablet Bayan Azdırıcı Hap, (HSDD) olarak da bilinen hipoaktif cinsel istek bozukluğu olan premenopozal kadınları tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Amerika Birleşik Devletleri’nde yetişkin kadınların yaklaşık üçte biri bu hastalıktan muzdariptir. Fliban, her ay uyarıcı cinsel deneyimlerin miktarını plaseboya göre ikiden üçe, yaklaşık yarımda bire yükseltiyor.Flibanserin (Fliban Tabletler), önemli kaygı veya kişilerarası zorluğa neden olan düşük cinsel istek ile karakterize, yaygın hipoaktif cinsel istek bozukluğu (HSDD) geliştiren menopoz öncesi kadınları tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

En iyi bayan azdırıcı hangisi makalemizi incelediniz mi?

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Nasıl Çalışır?

Beyin genellikle bir kadının daha önemli cinsel organı olarak kabul edilir. Cinsel tepki döngüsünün çoğu beyninden kaynaklanır. Flibanserin üç önemli beyin kimyasalı üzerinde çalışır: dopamin, norepinefrin ve serotonin. Bu kimyasallar nörotransmitterlerdir. Sinir sistemi aracılığıyla beyin ve vücudun diğer bölümleri arasında sinyal göndermekten sorumludurlar. Dopamin ve norepinefrin cinsel uyarılma ile ilgilidir. Bununla birlikte, serotonin cinsel engellemeye katkıda bulunur ve cinsel dürtüyü azaltabilir. Bu kimyasalların dengesi bozulursa – dopamin ve norepinefrin seviyeleri çok düşükse ve/veya serotonin seviyeleri çok yüksekse – bir kadının daha az cinsel istek duyabileceği düşünülmektedir. Flibanserin, serotonin seviyelerini düşürürken dopamin ve norepinefrin seviyelerini yükselterek çalışır

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Ne İşe Yarar?

Flibanserin 100 Mg 4 Tablet, menopoza girmemiş ve geçmişte cinsel isteği hiç düşük olmamış kadınlarda cinsel istek azalmasını tedavi etmek için kullanılır. Flibanserin(Addyi) 100 mg, yalnızca düşük cinsel istek tıbbi bir durumdan, zihinsel bozukluktan, ilişki sorunlarından veya uyuşturucu veya diğer ilaçların kullanılmasından kaynaklanmadığında kullanım içindir.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Etkileri Nasıldır?

Bu konuda gerçekten ilginç olan şey bu. İnsanlar bunu dişi Sildenafil olarak abartıyorlar, ancak birkaç önemli yönden Sildenafil’den gerçekten farklı.

Birincisi, Sildenafil zamanın neredeyse %100’ünü erkekler için işe yarıyor. Ancak her 10 kadından sadece 1’i flibanserinden faydalanacak, bu nedenle Sildenafil’den çok daha az etkili.

İkincisi, Sildenafil penise giden kan akışını artırarak çalışır, oysa Flibanserin 100 Mg 4 Tablet beyindeki nörotransmitterler üzerinde çalışır, neredeyse antidepresanlar gibi. [Flibanserin aslında başarısız bir antidepresandır; fareler üzerindeki mekanizması, serotonin üzerinde diğer antidepresanlardan farklı bir şekilde etki etmek ve dopamini artırmaktır.]

Üçüncüsü, Sildenafil ile bayanlar erkekler ile sadece seks yapmak istediklerinde alırlar. Kadınlar her gün flibanserin almak zorundadır ve bir etki görmeye başlamak yaklaşık dört hafta sürer. Pik etkileri sekiz haftaya kadar görülmez. Kaç kadın libidolarını iyileştirmek için her gün beynini etkileyen bir ilaç almak isteyecektir.

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Diğer bir şey de bu – bu ilaca aday olabileceğini düşündüğümüz kadınlarda işe yarıyor mu? Denemelerde, kadınların başlangıçta ayda 2,7 “cinsel olarak tatmin edici olay” yaşadığını buldular. Cinsel olarak tatmin edici olaylar “orgazmla birlikte veya orgazmsız ilişki, manuel seks, oral seks veya mastürbasyon” olarak tanımlandı. Plasebo alan kadınlar ayda 3.7 olaya gitti ve Flibanserin 100 Mg alan kadınlar ayda 4.5’e çıktı. [Yani, kadınlar, potansiyel olarak orgazm olmadan, plaseboya göre tam bir ek “cinsel olarak tatmin edici olay” almıyorlar.]

Bunlar iyi tasarlanmış denemelerdi ve etkisi gerçek gibi görünüyordu, ancak küçüktü ve kadınların sadece %10’unda meydana geldi. Burada sahip olduğumuz şeyin korkunç yan etkileri olan küçük bir afrodizyak olduğu iddia edilebilir. Uyuşturucu için kaç kadın uygun olacak ve bunun ne kadar etkili olduğunu hissedeceklerdir.

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Etkileri Nelerdir?

Cinsel birleşme isteğini artırır.
Yüksek cinsel haz sağlar.
Cinsel soğukluğun çözülmesine yardım eder.
Kadınların birden fazla cinsel ilişkiye girebilmesi için gerekli olan uyarım ve genital bölgede ıslanmaya yardım eder.
Vajina bölgesi başta olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerine kan akışı sağlayarak cinsel uyarılmaya yüksek oranda katkı sağlar.

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Kullanım Şekli;

Günde bir kez yatmadan önce bir Flibanserin 100 mg tableti 1 bardak su ile alın.Fliban sadece geceleri alınabilir. Fliban’ı yatmadan başka bir zamanda alırsanız, düşük tansiyon, bayılma (bilinç kaybı), kaza sonucu yaralanma ve uyku hali meydana gelebilir.

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Kullanım Uyarıları;

Flibanserin 100 Mg 4 Tableti bir bardak su ile ağızdan alınız. Greyfurt suyu ile birlikte almayınız. Reçete etiketindeki talimatları izleyin. Bu ilaç sadece yatmadan önce alınmalıdır. Yatmadan başka bir zamanda almak, düşük tansiyon, bayılma, kazayla yaralanma ve gündüz uyku hali gibi yan etki riskinizi artırabilir. Alkol alıyorsanız, yatmadan önce dozunuzu almadan önce alkolü bıraktıktan sonra en az 2 saat bekleyin. Başka bir seçenek, akşamları alkol alırsanız, yatmadan önce dozunuzu atlamaktır. Yatmadan önce aldığınız dozu aldıktan sonra ertesi güne kadar alkol almayınız. İlaçlarınızı düzenli aralıklarla alınız. Yönlendirildiğinden daha sık almayın. Doktorunuzun tavsiyesi dışında almayı bırakmayınız.

Diğer bayan azdırıcı ürünleri , bayan istek artırıcı hap ayrıca bayan istek artırıcı damla için tıklayınız.

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Yan Etkileri;

Uyuşukluk, baş dönmesi, mide bulantısı veya yorgunluk oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri sürer veya kötüleşirse, derhal doktorunuza veya eczacınıza söyleyiniz. Doktorunuzun bu ilacı reçete ettiğini, çünkü size sağlayacağı yararın yan etki riskinden daha fazla olduğuna karar verdiğini unutmayın. Bu ilacı kullanan birçok kişinin ciddi yan etkileri yoktur.

Flibanserin‘i tek başına alsanız bile düşük tansiyon ve bayılma meydana gelebilir. Bu ilacı alkolle birlikte veya 2 saatten daha kısa bir süre sonra veya günün herhangi bir saatinde yatmadan başka bir zamanda alırsanız veya reçete edilenden daha fazlasını alırsanız, bu yan etkilerin riski daha fazladır. Baş dönmesi veya sersemlik hissediyorsanız, hemen uzanın. Belirtiler devam ederse veya bayılırsanız hemen tıbbi yardım alın veya birinin sizin için tıbbi yardım almasını sağlayın.
Bu ilaca karşı çok ciddi bir alerjik reaksiyon nadirdir. Bununla birlikte, ciddi bir hastalık belirtisi fark ederseniz hemen tıbbi yardım alın. alerjik reaksiyondahil: döküntü, kaşıntı/şişme (özellikle yüzde/dilde/boğazda), şiddetli baş dönmesi, nefes almada güçlük.

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Türkiye Yetkili Satışı;

Flibanserin (Addyi) 100 mg 4 Tablet Resmi Satış Sitesi üzerinden kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Flibanserin 100 mg 4 tablet bayan azdırıcı hap sipariş vermek için sitemizi kullanabilirsiniz. Fliban 100 mg 4 tablet bayan azdırıcı binlerce müşterimizin kullandığı ve bu konuda çok memnun olan müşterilerimizin bulunduğu etkili bir bayan azdırıcı demek çok doğru olur. Ürünü ilk defa satın alan müşterilerimiz tekrar tekrar sipariş vermektedir. Sitemize üye olmadan hızlı bir şekilde Flibanserin 100 mg 4 tablet bayan azdırıcı hap satın alabilirsiniz.

Flibanserin (Addyi) Bayan Azdırıcı Hap Eczane Fiyatı;

Flibanserin (Addyi) 100 mg 4 tablet bayan azdırıcı hap eczane fiyatı ne kadar diye ürünü satın almak isteyen kişiler araştırmalar yapıyor. Flibanserin 100 mg 4 tablet eczane satış fiyatı yüksek olmaktadır. Bunun sebebi eczaneler ürünü aracı firmalar ile satın aldıklarından dolayı ister istemez fiyat yükselmektedir. Flibanserin 100 mg 4 tablet bayan azdırıcı hap indirimli fiyatı ile stoklarımızda bolca mevcuttur. Aynı gün kargo hizmetimiz ile ürünü kapıda ödemeli olarak sipariş edebilirsiniz.

Flibanserin (Addyi) Bayan Hap Kullanıcı Yorumları;

Flibanserin (Addyi) 100 mg 4 Tablet Bayan Hap Kullanan bayanlar yüksek oranda cinsel istek aldıklarını belirtmişlerdir. Flibanserin 100 mg 4 tablet bayan azdırıcı hap kullanıcı yorumları,Fliban (Addyi) 100 mg 4 tablet bayan azdırıcı hap sipariş vermek isteyen kadınlar tarafından merak ediliyor. Flibanserin 100 mg 4 tablet satın alan müşterilerimiz bu konuda çok memnun olduklarını ve cinsel hayatlarının istedikleri şekilde düzene girdiğini belirtiyorlar. Fliban-Addyi kullananlar ve kullanıcı yorumları gizlilik ilkemiz gereğince paylaşılmamaktadır. Bu konuda sağlanan yüksek memnuniyet ürünün kalitesini gözler önüne sermektedir.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir