Erken Boşalıyorum Hangi İlacı Kullanmalıyım Adı Ve Fiyatı

Erken Boşalma Nedir?

Çizgilerin arasında Erken boşalma, sınırlı cinsel uyarıya sahip bir kişinin penisin vajinaya girmesinden önce veya sonra istemsiz olarak boşalması, kişide ciddi sıkıntıya neden olan bir olay olarak tanımlanır. Erkeklerde erken boşalma sık görülen bir durumdur. Tahminler farklılık gösterse de, yaklaşık her üç erkekten birinin yaşamı boyunca bu sorunu yaşayacağı düşünülmektedir. Sık sık olmadığı sürece endişelenecek bir şey yok. Erken boşalmanın tam bir tanımı olmamasına rağmen, bir kişiye aşağıdaki durumlarda erken boşalma teşhisi konulabilir: Boşalma her zaman vajinal penetrasyondan veya çoğu cinsel ilişkiden yaklaşık 1 dakika sonra gerçekleşir. Vajinal penetrasyondan sonra veya vajinal penetrasyona kadar boşalmayı geciktirememe Stres ve kaygı nedeniyle cinsel ilişkiden kaçınmak

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Erken Boşalma Sorunu Nedir?

Hem fizyolojik hem de biyolojik faktörler erken boşalmada rol oynayabilir. Erken boşalma erkeklerin utandığı ve konuşmaktan kaçındığı bir durum olsa da tedavide sık görülen bir sağlık sorunudur. Erken boşalma olan erkeklerde sorun başlangıçta hafiftir ve zamanla kötüleşebilir. Bazı durumlarda erkekler, partnerlerinin erken boşalma sorunu hakkında düşünmesine izin vermemeye çalışırlar. Bu, çiftler arasında iletişim sorunlarına ve buna bağlı cinsel sorunlara yol açabilir. Heteroseksüel çiftler, kadınların libido eksikliği, orgazma ulaşamama ve erkeklerin ön sevişme için yeterli zamana sahip olamamaları nedeniyle uyarılma bozuklukları yaşayabilirler. Ağır formunda füzyon gerçekleşmez. Çiftler sorunları yapıcı bir şekilde çözmezlerse ilişkilerinde ciddi sorunlarla karşılaşabilirler.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

Erken Boşalma Çeşitleri Nelerdir?

Ömür Boyu Erken Boşalma: Bu tip erken boşalma ilk cinsel ilişki sırasında görülür ve yaşam boyu devam eder. Genel popülasyonda en az görülen erken boşalma türüdür. Çin ve Türkiye’de yapılan araştırmalar genel popülasyonda %2,3 ile %3,2 arasında gözlendiğini bildirmiştir.

Edinilmiş erken boşalma: Bu daha yaygın bir sorundur. Fiziksel veya psikolojik değişikliklerin sonucu olabilir. Bu, genel popülasyonun %3,9 ila %4,2’si arasında gözlendi.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Değişken erken boşalma: Bu, erken boşalma probleminin en yaygın türüdür. Genel popülasyonun %8.5-11.4’ünde bulunur. Kişi zaman zaman normal, zaman zaman da erken boşalma yaşar.

Duyusal (öznel) erken boşalma: Bu tipte kişinin aslında erken boşalma ile ilgili bir sorunu yoktur ancak erken boşalmanın kültürel ve psikolojik nedenlerden kaynaklandığına inanır. Genel popülasyondaki insidansı %5,1 ile %6,4 arasında değişmektedir.

En etkili geciktirici hap hangisi makalemizi incelemenizi öneririz.

Erken Boşalma Nasıl Tedavi Edilir?

Cinsel Terapiler: Erken boşalmayı tedavi etmenin etkili yollarından biri seks terapisidir. Ön sevişmeyi mümkün olduğu kadar uzatın; öğretilen hareketlerin uygulanması terapide başarıya yol açar. Bu hareketler “dur-başlat” ve “sıkıştır” teknikleridir. Stop-start tekniği, her aşamanın ortalama 2 hafta sürdüğü aşamalı bir tekniktir ve önerilen hareketler haftada en az 3 kez yapılmalıdır. Bu hareketler, penis stimülasyonunu azaltmak ve böylece boşalmayı geciktirmek için tasarlanmıştır. Sıkma tekniği ise ilişki sırasında boşalma hissedildiğinde ilişkiyi durdurarak, boşalma kaybolana kadar penisin ucunu sıkarak boşalmayı geciktirir.

Prezervatifler: Kremler ve jeller gibi prezervatifler de cinsel ilişki sırasında hissi azalttığı için erken boşalmayı önlemek için kullanılan tedavilerden biridir.

Kremler ve jeller: Erken boşalmayı tedavi etmenin başka bir yolu da lokal anestezik içeren bir krem ​​kullanmaktır. Cinsel ilişkiden önce penise sürülen kremler/jeller/spreyler penisin hissini kaybetmesine ve boşalmayı geciktirmesine neden olabilir. Bu tedaviler lokalize olduğundan hap ile gözlenen sistemik yan etkiler gözlenmedi. Ancak kremler ve jeller, kullanılan miktara bağlı olarak hem erkeklerde hem de kadınlarda orgazm hissini önleyebilir. Özellikle kullanılan jelin hoş olmayan kokusu ilişki sırasında hoş olmayan bir ortam yaratır.

Egzersiz ve Spor: Kegel egzersizleri çocuklarda, kadınlarda ve erkeklerde idrar kaçırma için ve erken boşalma tedavisinde de kullanılır. Bu egzersiz pelvik kasları çalıştırır ve günün herhangi bir saatinde yapılabilir. İlişki sırasında kişi boşalmak üzereyken o bölgedeki kasları kasarak mesane boynunun kas yapısı da kasılarak boşalmayı kontrol eder. Kegel egzersizleri erken boşalmayı tedavi etmenin etkili yollarından biridir. Buna ek olarak, pelvik taban kaslarını çalıştıran fitness ve benzeri egzersizler de erken boşalmayı önlemeye yardımcı olabilir.

İlaç tedavisi: Oral ilaç tedavisi, erken boşalma tedavisinde tercih edilen yöntemlerden biridir. SSRI (selektif serotonin geri alım inhibitörü) adı verilen bir ilaç her gün ağızdan alındığında 5-10 gün sonra etkileri görülmeye başlar. Ancak bu ilaçların günlük kullanım ihtiyacı ve halsizlik, mide bulantısı, terleme, esneme gibi yan etkilerin ortaya çıkması, hastaların daha az oranda tedaviye devam etmesine neden olmuştur. Dapoksetin, cinsel ilişkiden 1-3 saat önce başarıyla kullanılabilen aynı tip ilacın daha yeni bir şeklidir. Günlük kullanım gerektirmediği için bu tedaviden hasta memnuniyeti çok yüksektir.

Erken Boşalıyorum Hangi İlacı Kullanmalıyım?

Pek çok kişi cinsel sorunlar nedeniyle doktora başvururken, bazıları da tıbbi ürünler aramaktadır. Web sitemizdeki ürünler orjinal kaliteli ürünler olup, eczanelerde de mevcuttur. En çok yanıt alan ilk soru, gecikmiş ilacın ekonomik fiyatıyla ilgili oldu. En popüler masaj yağı, geciktirici sprey ve diğer ürünlerdir. Erkeklerde ise prezentasyon eksikliği ve hastalık korkusu sık görülen sorunlardır.

Erken Boşalıyorum Hangi İlacı Kullanmalıyım Adı Ve Fiyatı;

Kontrol altına alınamayan hipertansiyonu ve inme sorunu olan hastalar doktor kontrolünde seks ürünleri kullanmalıdır. İnternet sayfalarında görüntülediğiniz ürünlerin ekonomik ödeme koşulları, yararlanacağınız fırsatlardan biridir. Tavsiye edilen bir doktora görünüp sorununuza çözüm bulamıyorsanız, cinsel sorunlarınızı sık görülen cinsel sorunlardan kurtarabilecek ürünlerle tedavi edebilirsiniz. Seks malzemeleri 1 günde teslimat ve yeni ürün fırsatları ile sitemizden satın alınabilir.

Geciktirici İlaçları Nereden Alırız?

Onlarca erkek ve kadın, web sitemizden doğru ürünleri sipariş ederek endişelerinden kurtuldu. Genç erkeklerde görülen sorun, sertliği yaşayamama, boşalma süresinin uzunluğu olarak bilinir. Size teslim edilecek pakette, malların içeriği asla fark edilmeyecektir. Cinsel Sağlık sayfamızda incelediğiniz ürün seçenekleri için ekonomik fiyatlama imkanları da sunuyoruz. Burada, mükemmel hizmet ve aktivite faktörü ile ihtiyacınız olan cinsiyeti güvenle satın alabilirsiniz.

Diğer geciktirici ürünleri ve geciktirici hap ürünleri için tıklayınız.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir