Cinsel İlişki Sırasında Küçülme Nedenleri Ve Çözümü

Cinsel İlişki Sırasında Küçülme Nedenleri Ve Çözümü

Cinsel İlişki Sırasında Küçülme Nedenleri Ve Çözümü;Bir erkeğin penisinin seks sırasında küçülmesinin birçok nedeni olabilir. Hastalık ve diğer hastalıkların neden olduğu bu sorun yaygın olsa da birçok kişi tarafından gözden kaçırılmaktadır. Cinsel ilişki sırasında penis kasılmalarının en önemli nedeni yaşlanmadır. Yaşlandıkça, kan damarlarınızda oluşan yağ, kan akışını azaltan tıkanıklıklara neden olabilir ve bu da penisin büyümesine neden olabilir. Sonuç olarak sertleşmeyi sağlayan kas hücreleri de zayıflayarak yetersiz sertleşmeye neden olur. Seks sırasında penis küçülmesinin diğer nedenleri arasında aşırı kilolu olmak, sigara içmek veya çok fazla alkol almak yer alır. Peyronie hastalığı (penisin eğriliği), diyabet ve omurilik hastalığına bağlı olarak radikal prostat ameliyatından sonra da ortaya çıkabilir. Erektil disfonksiyon veya iktidarsızlık olarak da bilinen bu durum tıbbi olarak erektil disfonksiyon olarak bilinir. Erektil disfonksiyonu tedavi etmek için ilaçlar, penil enjeksiyonlar, vakum cihazları ve protezler kullanılır.

en iyi sertleştirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Küçülme Nedenleri Nelerdir?

Cinsel İlişki Sırasında Küçülme Nedenleri Ve Çözümü;Erektil disfonksiyon, cinsel ilişki için yeterli bir ereksiyonun başlatılamaması, sürdürülememesi ve sürdürülememesidir. Son yıllarda yeni teşhis ve tedaviler kullanılmaya başlanmış ve hastalar sorunun daha çok farkına varmışlardır.Erkekler hayatları boyunca sertleşme sorunu yaşayabilirler ancak 40 yaş altında kalıcı sertleşme sorunu nadirdir. Bu oran yaşla birlikte giderek artmakta ve 70’li yaşlarındaki erkeklerin %65’inde sertleşme sorunu yaşanmaktadır. Çoğu erkek, sertliği artırmak için yaşlılıkta daha fazla penis uyarımına (penisin dokunsal uyarımı) ihtiyaç duyar, penis ereksiyon derecesi azalır ve cinsel ilişki sırasında herhangi bir dikkat dağınıklığı ereksiyon kaybına neden olur. Cinsel ilişki sıklığı azaldı, ancak cinsel ilişki eşit derecede tatmin edicidir.

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..

Şeker Hastalığı;

Diyabet genellikle bir risk faktörüdür. Diyabetli birçok erkek de erektil disfonksiyon yaşar ve diğer erkeklere göre daha erken yaşta ortaya çıkar. Diyabetli erkekler, diğer erkeklere göre dört kat daha fazla sertleşme sorunu yaşar ve yaklaşık 10 yıl önce başlamıştır.

en iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz?

Yüksek Tansiyon;

Yüksek tansiyon, kan damarlarının daralmasına ve sertleşmesine neden olabilir. Bunun sonucunda penise giden kan akışı azalır ve sertleşme sorunları ortaya çıkar. Ayrıca yüksek tansiyon için kullanılan bazı ilaçlar da erektil disfonksiyon yan etkilerine neden olabilir.

Yaşlılığa Bağlı Penis Küçülmesi;

Erkekler yaşlandıkça, arterlerin sertleşmesi penise giden kan akışını azaltabilir. Aynı zamanda, erkeklik hormonu testosteron seviyeleri düşerek penisin erektil kanalındaki kas hücrelerinin zayıflamasına neden olur. Erektil tüp, kanla dolduğunda bir ereksiyon üretir, bu nedenle daha az kan akışı, daha küçük veya daha az sert bir ereksiyon anlamına gelir.

Tekrarlanan Penis Yaralanmaları;

Penis küçülmesinin bir başka olası nedeni, yıllarca süren küçük cinsel ve atletik yaralanmalardan kaynaklanan skar dokusunun birikmesidir. Bu yara dokusu birikimi, penisin kavernöz erektil dokusunu etkileyerek penisin kasılmasına ve ereksiyon boyutunu sınırlamasına neden olur. Buna Peyronie hastalığı denir.

Aşırı Kilo Almak;

Bir erkeğin penisi ağırlıkla küçülebilirken, aslında görünüşte küçük görünüyor. Daha küçük görünmesinin nedeni, penisin karın duvarına yapışık olması ve yağ dokusunun penisi bir yastık gibi sararak içeri doğru çekmesidir. Bir erkek kilo kaybederse penisi normal şekline ve boyutuna döner. Ayrıca diyet önemlidir. Glisemik indeksi yüksek besinlerin tercih edilmesi, yani kana çabuk karışıp kan şekerini yükselten besinlerin tercih edilmesi, haşlama yerine kızartmanın tercih edilmesi, yeşil ve taze besinler yerine koruyucu içeren paket ve besinlerin tüketilmesi kişinin vücudunu arınma kabiliyetini azaltabilir. toksinler.

Sigara Kullanımı;

Sigaradan kaynaklanan kimyasallar penisteki kan damarlarına zarar vererek penisin kanla dolmasını ve gerilmesini engeller. Uyarı ve beyin üzerindeki etkisi ne olursa olsun, kan damarları hasar görürse penis sertleşmez.

Cinsel İlişki Sırasında Küçülme Nedenleri Ve Çözümü Haplar;

Sertleşme sorunları son yıllarda çok yaygın hale geldiğinden tedavi kapsamı da genişlemeye başlamıştır. En doğru şekilde kullanmanız sertleşme sorunlarınıza tam bir çözüm sağlayabilir. Sertleşme ve sertleşme ile ilgili problemler için tablet, krem ​​ve sprey formları bulunmaktadır. Krem ve sprey formlarında herhangi bir yan etkisi yoktur. Özellikle konvansiyonel ilaç kullanan ve kronik rahatsızlıkları olan kişiler tablet formunu kullanamadıkları için krem ​​veya spreyleri tercih etmektedirler. Viagra ve Cialis 100 mg 30 tablet adı verilen ilaçlar son yıllarda ön plana çıkan ilaçlardır. Bu ilaçları bir eczaneden veya güvenilir bir web sitesinden satın almanız gerekir.

en etkili geciktirici hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir